ما که هستیم؟

نشانی وب‌سایت ما: https://arayeshimask.ir.

فروشگاه آرایشی ماسک با احترام برای حفظ حریم شخصی و خصوصی کاربران خود، برای خرید، ثبت نظر و یا استفاده از برخی امکانات سایت آرایشی ماسک، اطلاعاتی را از کاربران خواهد خواست تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به آنها ارائه دهد. همچنین برای پردازش و ارسال لوازم خریداری شده مشتریان، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس و ایمیل مورد نیاز است که ممکن است جهت هماهنگی ارسال و یا تایید آنها، آرایشی ماسک نسبت به اعتبارسنجی آن اقدام کند. به دلیل قانونی بودن تمام فعالیت های آرایشی ماسک مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران، آرایشی ماسک این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت درخواست مراجع قانونی کشور مبنی بر ارائه اطلاعات وب سایت، به صورت رسمی و قانونی موارد درخواست شده را به مرجع درخواست کننده ارائه دهد. که این مهم با حکم قانونی صورت میپذیرد. در این صورت مسئولیت حفظ اطلاعات فوق پس از آن با مرجع قانونی خواهد بود. آرایشی ماسک همچنین خود را موظف می داند در غیر از مورد اشاره شده، در حفظ اطلاعات مشتریان نهایت تلاش خود را مبذول دارد. قطعا مورد توجه خواهد بود که عضویت کاربران در وب سایت آرایشی ماسک ، به منزله قبول قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیک و قوانین مالی و مالیاتی و قوانین سایت آرایشی ماسک است. کاربران با عضویت خود این اجازه را به آرایشی ماسک می دهند که برای ارسال اخبار و اطلاعات محصولات و همچنین اطلاعات خرید و ارسال مشتری از آدرس ایمیل و شماره تلفن مشتری جهت تماس، ارسال ایمیل و پیامک و همچنین سایر برنامه های اطلاع رسانی استفاده شود. قطعا در هر لحظه کاربر سایت می تواند با مراجعه به بخش تنظیمات خصوصی و یا با کلیک بر روی قسمت مشخص شده در ایمیل، ارسال اطلاعات را محدود نماید.

طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کدملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می­ کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن­ های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های ما از طریق آنها صورت می گیرد.

فروشگاه آرایشی ماسک ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین حذف نماید و یا ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص خودکار بررسی و در صورت وجود مغایرت با قوانین حذف گردند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آرایشی ماسک یا نماینده وی می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. آرایشی ماسک هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و آرایشی ماسک تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.ام در صورت وارد نکردن آدرس جدید، آدرس پیش فرض مورد تایید بوده و از آن آدرس برای ارسال سفارش استفاده میگردد. آرایشی ماسک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه­ توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ خریدی امن، راحت و خوشایند لوازم آرایشی ماسک را به مشتریان خود ارائه نماید.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ با ما تماس بگیرید…